WARSZTATY: MARKETING KRYZYSU I TRUDNEGO KLIENTA

ZAPRASZAM NA WARSZTATY

MARKETING I STRATEGIA

SZKOLENIE NIE TYLKO DLA FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH

WARSZAWA

PROBLEMATYKA RYNKU, BEZPIECZNYCH UMÓW, ROZWOJU BIZNESOWEGO, POLITYKI WOBEC KLIENTA, STRATEGII KOMUNIKACJI ORAZ BUDOWY OFERTY.

RZECZY O KTÓRE NIEZMIENNIE PYTACIE, PROBLEMY JAKICH SIĘ OBAWIACIE, OPTYMALNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE DZIAŁAJĄ.

WARSZTATY SĄ REALIZOWANE W POŁĄCZONEJ FORMIE WYKŁADU, PROSTYCH W FORMIE ĆWICZEŃ MARKETINGOWYCH, WSPÓLNEGO ANALIZOWANIA PROBLEMATYK ORAZ OTWARTEGO PANELU DYSKUSYJNEGO. PRZYGOTUJ SIĘ NA PONAD 8 GODZIN INTENSYWNEGO SZKOLENIA.

“Success is a journey, not a destination”
Marketing nawet w wydaniu jednoosobowej firmy to gotowość na zmiany, rozwiązywanie problemów. Od kilku lat mowa o załamaniu rynku ślubnego. Czy jest to prawda? Niezależnie od odpowiedzi warto być gotowym na zmiany zanim rynek wymusi te zmiany nie patrząc na nasze chęci. Czy bycie dobrym fotografem wystarcza na rynku jako gwarancja dobrej ‘sprzedaży’ usług?

Czy jest możliwe w dobie kryzysu i zalewu rynku przez ilość fotografów docieranie do Klienta luksusowego, czy system poleceń jest pułapką czy narzędziem marketingowym, wreszcie o cechach wyróżniających – czy ich potrzebujemy w tej ilości fotografów na rynku, czy jesteśmy fotografem dla każdego – a jeżeli nie – to dla kogo – to tylko niektóre z tematów jakie będę poruszał na warsztatach.

Są rozwiązania, które pozwalają zminimalizować ryzyko utraty potencjalnych Klientów. Nie są to niestety gotowe akcje do Photoshopa, które działają niezależnie od naszego zaangażowania. Szkolenie ma za zadanie pokazać uczestnikom inny sposób myślenia o produkcie jakim jest fotografia ślubna. Jeżeli robisz lepsze zdjęcia niż rok temu, a nadal tkwisz biznesowo w tym samym miejsu, to warto zmienić coś więcej niż fotografię.

Matematyka jest brutalnie prosta: jeżeli Twoja usługa kosztuje 2400 zł, a dzięki temu szkoleniu sprzedasz jeden termin więcej to koszt szkolenia zwrócił Ci się dwukrotnie ponad poniesiony koszt szkolenia.

CENA BRUTTO 800 ZŁ. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.
WIĘCEJ INFORMACJI, REZERWACJA, PŁATNOŚCI: workshops@marcinrusinowski.com

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pelicula

A modern theme for the film industry & video production